Rozmiar tekstu: A A A

Dystrybucja Jablotron

więcej informacji na naszej stronie: www.sklep-jablotron.pl

 

Zapraszamy do współpracy zarówno instalatorów, hurtowników, sklepy ze sprzętem alarmowym jak i klientów indywidualnych.

Jablotron Alarms to czeski producent najwyższej klasy sprzętu elektronicznego, a w szczególności bezprzewodowych i przewodowych systemów alarmowych, systemów automatyki domowej tzw. inteligenty budynek, autoalarmów oraz telefonów i kamer GSM. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy platformę sprzedażową www.sklep-jablotron.pl, dzięki której będą mogli Państwo w prosty i przejrzysty sposób składać zamówienia. Serdecznie zapraszamy wszystkich instalatorów, hurtowników oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy wsparcie techniczne, szkolenia, obsługę gwarancyjną.

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty CE oraz certyfikaty TECHOM w klasie C. Urządzenia objęte są trzy letnim okresem gwarancji. Systemy tego producenta cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, konkurują nie tylko z polskim Satelem, ale również z producentami z całego świata, dlatego i my mamy w swojej ofercie urządzenia tej firmy. Poniżej przedstawiamy Państwu Katalogi Jablotron i cennik. Jeśli są Państwo zainteresowani systemami Jablotron jak również innych firm prosimy o kontakt z naszym konsultantem. Z chęcią doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie i przygotujemy bezpłatny kosztorys systemu.

 

Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na zapewnienie Państwu wysokiej jakości pomocy technicznej zaczynając od zaprojektowania systemu, sformułowania oferty dla klienta, jak również zaprogramowania urządzeń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 jak również po godzinach pod numerem 694 429 310. 

 
    

 

Dystrybucja monitoringu BCS:
Dystrybucja alarmów Jablotron:
Dystrybucja systemów zabezpieczeń

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.