Rozmiar tekstu: A A A

Telewizja przemysłowa

telewizja przemysłowa Elbląg, Malbork, TczewZ wachlarza usług oferowanych przez MBS Systems świadczymy również usługi projektowaniamontażu i konserwacji telewizji przemysłowej.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta jakość oferowanych usług jest wysoka. Montaż monitoringu wizyjnego w firmach, instytucjach, sklepach, domach podnosi bezpieczeństwo obiektu i osób w nim się znajdujących. Nasi monterzy instalują zarówno statyczne kamery jak i profesjonalne szybkoobrotowe urządzenia wizyjne.

Mamy duże doświadczenie, montowaliśmy rozbudowane systemy telewizji przemysłowej CCTV dla szkół w Elblągu, zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji, wszystkie placówki są bardzo zadowolone ze współpracy.
 
Systemy telewizji dozorowej CCTV inaczej telewizja przemysłowa, stanowią w naszych czasach nieodzowną część naszego życia. Systemy te są szeroko stosowane do 24 h dozoru dużych i małych obiektów nie tylko w firmach czy drogich wieżowcach ale także w naszych domach i sklepach.
Systemy TV przemysłowej dają nam poczucie bezpieczeństwa, całodobowy nadzór zdalny z dowolnego miejsca na świecie oraz możliwość archwizacji cyfrowej na dyskach HDD .telewizja przemysłowa Elbląg, Malbork, Tczew
 

 ZALETY TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ:

  • alarmy Elbląg, Malbork, Tczew zapewnie poczucia bezpieczeństwa
  • alarmy Elbląg, Malbork, Tczew w obiektach wyposażonych w kamery spada ilość kradzieży
  • alarmy Elbląg, Malbork, Tczew nadzoruje procesy produkcyjne i zachowania załogi
  • alarmy Elbląg, Malbork, Tczew w przypadku popełnienia przestępstwa, obraz zarejestrowany przez kamery staje się niepodważalnym dowodem
  • alarmy Elbląg, Malbork, Tczew niepodważalnym dowodem
  • alarmy Elbląg, Malbork, Tczew jednoczesny podgląd i zapis obrazu z dowolnej kamery
  • alarmy Elbląg, Malbork, Tczew podgląd obrazu z dowolnego miejsca na świecie poprzez Internet
  • alarmy Elbląg, Malbork, Tczew detekcja ruchu, sterowane kamery obrotowe
 
 
Gwarantujemy pełną dyskrecję i fachową pomoc w dobrze sprzętu i montażu. Skontaktuj się  z doradcą klienta, aby otrzymać ofertę. Jeśli Jesteś z okolic Elbląga, Malborka, Tczewa umów się na spotkanie. Kosztorys projektu otrzymają Państwo bezpłatnie !!!
 
systemy alarmowe Elbląg, Malbork, Tczew

 

Dystrybucja monitoringu BCS:
Dystrybucja alarmów Jablotron:
Dystrybucja systemów zabezpieczeń

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.