Rozmiar tekstu: A A A

O nas

W 2006 r. rozpoczęliśmy naszą działalność w EINTI, mieszczącym się w CSB (Centrum Sportowo-Biznesowym) przy ulicy Grunwaldzkiej 135. Na początku ukierunkowaliśmy nasze usługi na strony internetowe oraz systemy związane z bazami danych. Po pewnym czasie zaczęliśmy rozszerzać gamę naszych usług , aby ich wachlarz w pełni zaspokajał potrzeby klientów do których zostały skierowane. Rozpoczęliśmy prace związane z tworzeniem stron internetowych zarówno dla firm, jak i dla indywidualnych klientów.

Posiadamy możliwość obsługi hostingowej. Zajmujemy się kreowaniem wizerunku firm w Internecie, ale nie tylko. W szerokim zakresie projektujemy i tworzymy materiały poligraficzne takie jak np.: wizytówki, foldery reklamowe, ulotki, bannery i.t.d.. Dodatkowymi gałęziami, które rozwija nasza firma jest montaż telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych strzegących obiekty przed różnego rodzaju zagrożeniami. Posiadamy wykształconą kadrę i przez cały okres dbamy o jej dalszy rozwój, co zwiększa potencjał i możliwości całego przedsiębiorstwa.

Do dokładniejszego zapoznania się z usługami firmy MBS Systems, zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi w działach tematycznych na naszej stronie internetowej.

Dystrybucja monitoringu BCS:
Dystrybucja alarmów Jablotron:
Dystrybucja systemów zabezpieczeń

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.