Rozmiar tekstu: A A A

Referencje

Centrum Sportowo-Biznesowe

     system rezerwacji biletów   Firma MBS Systems wykonała i wdrożyła informatyczny system CRM służący do kompleksowej obsługi rezerwacji biletów dla obiektu Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu. Podczas współpracy z firmą zaobserwowaliśmy profesjonalne podejście do wykonywanych przez nich zadań, terminowość prac oraz wielką pomysłowość.
System obsługuje jednocześnie internetowe rezerwacje klientów i rezerwacje dokonywane w kasach oraz telefonicznie. Obsługa księgowości, administracja kontami użytkowników, zarządzanie rezerwacjami to tylko niektóre funkcje tego systemu.
Po wdrożeniu system obsłużył parotysięczną imprezę. Wszelkie usterki były natychmiastowo usuwane. System jest godny polecenia innym obiektom borykającym się z problemem imprez masowych.

Dyrektor CSB
Andrzej Bugajny

Inkubator Nowoczesnych Technologii Informatycznych

     strony internetowe CMS   Elbląski Inkubator Nowoczesnych Technologii Informatycznych informuje, iż w okresie lipiec - sierpień 2007r. korzystał z usług informatycznych firmy MBS Systems.
Na podstawie naszego pomysłu stworzona została strona www Elbląskiego Inkubatora Nowoczesnych Technologii Informatycznych z systemem zarządzania treścią CMS.
Przebiegające w przyjaznej atmosferze konsultacje i ustalenia doprowadziły do powstania profesjonalnej strony internetowej, spełniającej nasze oczekiwania i odpowiadającej naszemu wstępnemu zamysłowi. Terminowe wywiązywanie się z zadań, profesjonalizm, ciekawe rozwiązania oraz otwartość na propozycje klienta to główne cechy zespołu, z którym mieliśmy przyjemność współpracować.
EINTI rekomenduje firmę MBS Systems jako sprawdzonego, niezawodnego i odpowiedzialnego partnera.

Kierownik EINTI
Tomasz Kubacki

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

     ewidencja klubów sportowych   Komputerowy system ewidencji klubów sportowych opracowany przez firmę MBS System Maciej Szymczak z Elbląga umożliwia prowadzenie oddzielnych ewidencji uczniowskich klubów sportowych oraz klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których statuty nie przewidują prowadzenia działalności gospodarczej. Oprogramowanie spełnia wszystkie wymogi określone rozporządzeniem Ministra Sportu z dnia 16 stycznia 2006r. w sprawie ewidencji klubów sportowych (Dz. U. Nr 16 poz. 123). Ponadto jest niezawodny, funkcjonalny i prosty w obsłudze. Dodatkowymi zaletami systemu są: możliwość jego zainstalowania na jednej tylko stacji roboczej i korzystanie przez sieć na innych komputerach oraz bezkonkurencyjną cena.
Rzetelność, profesjonalizm, kreatywność oraz dyspozycyjność - to główne walory charakteryzujące młody zespół firmy MBS System Maciej Szymczak.

Dyrektor Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich
Teresa Szymanik

Starostwo Powiatowe w Elblągu

     system ewidencji   Komputerowy system ewidencji klubów sportowych stworzony na nasze zamówienie przez firmę MBS Systems Maciej Szymczak charakteryzuje się niezawodnością działania, dużą funkcjonalnością, prostotą i intuicyjnością obsługi, wysokim poziomem bezpieczeństwa danych oraz estetycznym interfejsem graficznym.
Firma MBS Systems Maciej Szymczak wykonała powierzone jej zadanie terminowo i profesjonalnie. Wszystkie zgłoszone sugestie i uwagi były niezwłocznie wdrażane, a także wspierane interesującymi rozwiązaniami i pomysłami.

Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu
Gabriela Effenberg

Starostwo Powiatowe w Człuchowie

     starostwo powiatowe ewidencja   Powiatowy Ośrodek Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w Człuchowie niniejszym listem potwierdza wdrożenie przez firmę MBS Systems, Maciej Szymczak z siedzibą w Elblągu, przy al. Grunwaldzkiej 135/ A10 autorskiego systemu informatycznego "Ewidencja Klubów Sportowych". Firma MBS Systems zainstalowała, wdrożyła oraz przeszkoliła naszych pracowników w zakresie w/w systemu informatycznego. System "Ewidencja Klubów Sportowych" umożliwia między innymi łatwe prowadzenie Rejestru Stowarzyszeń Kultury Fizycznej, szybki dostęp do danych i ułatwia wystawianie wypisów z ewidencji.
Wdrożony przez MBS Systems system informatyczny spełnia stawiane przed nim oczekiwania, dzięki czemu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię. Dotychczasowy przebieg współpracy pozwala nam polecić MBS Systems jako sprawdzonego partnera, oferującego ciekawe oraz wartościowe rozwiązania informatyczne.

Dyrektor Powiatowego Ośrodka Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Władysław Strajk

Starostwo Powiatowe w Węgrowie

     eks ewidencja klubów   Rozporządzenie Ministra Sportu z dnia 16 stycznia 2006 roku w sprawie ewidencji klubów sportowych (Dz. U. Nr 16, poz. 123) określiło m.in. sposób prowadzenia przez starostów właściwych ze względu na siedzibę klubu sportowego - ewidencji uczniowskich klubów sportowych i klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których statuty nie przewidują prowadzenia działalności gospodarczej w systemie informatycznym.
Autorski system informatyczny p.n. „Ewidencja Klubów Sportowych" wykonany przez firmę MBS Systems Maciej Szymczak (Aleja Grunwaldzka 135/A 10; 82 - 300 Elbląg) i wdrożony do zastosowania w Wydziale Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Węgrowie w zupełności spełnił nasze oczekiwania i wymagania.
Został on wykonany terminowo oraz w sposób fachowy. Charakteryzuje on się w trakcie pracy estetyką, funkcjonalnością i niezawodnością działania oraz dużym poziomem bezpieczeństwa danych.
Program wykonany przez firmę MBS Systems Maciej Szymczak jest godny polecenia do zastosowania go przez inne starostwa powiatowe.

Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu
Tadeusz Krupa

Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim

     ewidencja klubów sportowych   Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim w maju 2007 roku wdrożyło system bazodanowy do prowadzenia ewidencji uczniowskich klubów sportowych i klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których statuty nie przewidują prowadzenia działalności gospodarczej stworzony przez Firmę MBS Systems Maciej Szymczak.
Program spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Sportu z dnia 16 stycznia 2006 roku w sprawie ewidencji klubów sportowych (Dz.U. Nr 16, poz. 123). Należy podkreślić, że program charakteryzuje się dużą prostotą a zarazem niezawodnością i funkcjonalnością. System zapewnia bezpieczeństwo danych, a jego obsługa nie stwarza użytkownikowi najmniejszych problemów. Firma MBS Systems wywiązała się z zadania profesjonalnie i terminowo. Ewentualne pytania w sprawie systemu proszę kierować pod nr tel. (52) 388-13-12 lub konsument@powiat-sepolno.pl.

Inspektor
Anna Deja-Dobrowolska

Dystrybucja monitoringu BCS:
Dystrybucja alarmów Jablotron:
Dystrybucja systemów zabezpieczeń

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.