Rozmiar tekstu: A A A

Systemy informatyczne, aplikacje dedykowane

Postępujący rozwój informatyzacji wymusza na wielu jednostkach, firmach potrzeby stworzenia systemów informatycznych, aplikacji oraz integracji nowych rozwiązań z dotychczas stosowanymi. Te nowoczesne rozwiązania niejednokrotnie pozwalają na szybszą pracę przy jednoczesnym obniżeniu kosztów działalności, w wielu przypadkach stanowią podstawowe narzędzie zarobku wielu firm.

Wykorzystanie systemów informatycznych w codziennej pracy wielu firm jest koniecznością. Stosowanie gotowych produktów często zmusza firmy do korzystania z rozwiązań kompromisowych, nie spełniających do końca stawianych przed nimi wymagań.systemy informatyczne, oprogramowanie dedykowane

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w dziedzinie tworzenia oprogramowania na zamówienie. Stworzenie oprogramowania dopasowanego do specyfiki firmy oraz pozwalającego na zoptymalizowanie procesu elektronicznej obróbki danych może znacznie obniżyć koszty jej funkcjonowania.

CRM to nie tylko system informatyczny. To cała nowoczesna strategia marketingowa firmy. CRM to skrót od nazwy Customer Relationship Management, czyli Zarządzanie Relacjami z Klientami. Zarządzanie relacjami oznacza  kontrolowanie wszelkich kontaktów z klientami oraz kontrolowanie zadań wykonywanych przez pracowników w ramach obsługi klientów. Najważniejsze korzyści dla firmy to posiadanie jednej, spójnej bazy danych wszelkich informacji o klientach oraz możliwość szybkiego znajdywania informacji o klientach według różnych warunków.

Firma MBS Systems specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych, tworzymy zarówno aplikacje internetowe jak i oprogramowanie stacjonarne. Gwarantujemy stworzenie finalnego produktu zgodnego ze specyfikacją oraz oczekiwaniami klienta. Po wdrożeniu projektu klient ma zapewniony dostęp do pomocy technicznej ze strony naszych specjalistów. Na życzenie klienta obejmujemy system opieką techniczną. Skontaktuj się  z doradcą klienta, aby otrzymać ofertę.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.