Rozmiar tekstu: A A A

Administracja stron

Aktualna oferta prezentowana w serwisie internetowym jest w dzisiejszych czasach warunkiem koniecznym, by był on chętnie odwiedzany przez klientów. MBS Systems oferuję współpracę polegającą na uaktualnianiu prezentowanej treści i bieżącą administrację stron.administracja stron aktualizacja

Wielu klientów przekonało się, że ten obowiązek jest czasochłonny i często muszą zatrudniać dodatkową osobę, zredukuj koszty i zleć to Naszej firmie.


W przypadku nieregularnych bądź sporadycznych zmian sugerowaną przez nas formą współpracy są indywidualne zlecenia lecz w przypadku częstych i regularnych zmian proponujemy umowę na stałą obsługę. Aktualizacje stron obsługiwanych przez MBS Systems wykonujemy w ciągu 24h.

Proponujemy także możliwość dokonywania aktualizacji przez klienta, przy pomocy systemu zarządzania treścią CMS - nowoczesne i wydajne narzędzie umożliwiające zarządzanie serwisem oraz prezentowaną treścią. Nasze oprogramowanie pozwala na samodzielną aktualizację treści witryny przez osoby nie posiadające wiedzy informatycznej.
Czas to pieniądz. Skontaktuj się  z doradcą klienta, aby otrzymać ofertę.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.