Rozmiar tekstu: A A A

Pozycjonowanie

MBS Systems pragnie Państwu zaoferować jedną z najskuteczniejszych form reklamy internetowej jaką jest pozycjonowanie, którego celem jest promocja strony internetowej za pomocą mechanizmów wyszukiwawczych.

Pozycjonowanie to usługa, która bardzo skutecznie wypromuje Państwa stronę internetową. Pozycjonowanie polega na zapewnieniu stałego dostępu do serwisu poprzez systemy wyszukujące, a przede wszystkim zwiększenie szans na jego odnalezienie po wpisaniu słów kluczowych w wyszukiwarkę. Wysokie pozycje w wyszukiwarkach gwarantują znaczny wzrost oglądalności stron internetowych. Celem pozycjonowania jest dotarcie do jak największej grupy odbiorców, którzy są naszymi potencjalnymi Klientami.

 

 

Z danych firmy Gemius, monitorującej ruch w internecie, wynika, że najbardziej znaną wyszukiwarką na Świecie jest Google i to właśnie główny nacisk w procesie pozycjonowania kładziemy na wysokie wyniki w tej wyszukiwarce.

Około 90% polskich internautów szukając w sieci informacji, korzysta z Google.

Daleko w tyle za liderem pozostaje OnetSzukaj (Onet.pl) 4% i NetSprint (WP) z wynikiem 3%. 


Cena pozycjonowania jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, koszta uzależnione są od kilku czynników. Przede wszystkim od ilości i trudności słów kluczowych, nie od dziś wiadomo, że im większa konkurencja tym trudniej wypozycjonować dane słowo kluczowe. Aby efekty Naszej pracy były zadowalające konieczna jest optymalizacja czyli niezbędne poprawki w budowie strony. Kluczowym czynnikiem wpływającym na cenę usługi jest też Państwa oczekiwanie odnośnie pozycji.

Oczywiście firma MBS Systems służy radą w doborze odpowiednich słów kluczowych dla danej witryny i przeprowadza pełną analizę działań konkurencyjnych stron internetowych. Koszt pozycjonowania jest kosztem abonamentowym, gdyż stale wymaga doskonalenia serwisu www oraz jego promocji. Skontaktuj się  z doradcą klienta, aby otrzymać ofertę.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.