Rozmiar tekstu: A A A

Sklepy internetowe

sklep internetowyHandel elektroniczny w sieci Internet staję się coraz większym rynkiem (e-handel), już prawie każdy kupił coś przez sieć. To bardzo wygodny sposób zawierania transakcji zarówno dla klienta jak i sprzedającego. Sprzedaż detaliczna towarów końcowym odbiorcom bez ograniczeń przestrzennych, przez 24 godziny na dobę, przy minimalnych kosztach stanowi nową jakość w handlu. Taka forma obsługi oprócz niewątpliwych zalet związanych z możliwością prezentowania aktualnej i wyczerpującej oferty jest przede wszystkim tania i wyjątkowo skuteczna.

Sklepy internetowe umożliwiają zamawianie towarów i usług przy wykorzystaniu Internetu. Wdrażane przez nas oprogramowanie umożliwia prezentację aktualnej oferty towarów oraz przyjmowanie zamówień zarówno od nowych klientów jak i stałych odbiorców. System ten pozwala na szerokie możliwości zarządzania treścią i produktami w sklepie, jak również na katalogowanie produktów, przydzielanie rabatów, wyszukiwanie produktów, oraz posiada obsługę płatności internetowych i kart płatniczych.

Nasze sklepy internetowe mają indywidualną grafikę oraz dopasowaną funkcjonalność. Uruchomienie oferowanego przez nas sklepu internetowego jest bardzo
tanią i skuteczną metodą prowadzenia działalności, nie wymagającą inwestycji w sprzęt oraz obsługę.

sklepy internetowe


Skontaktuj się  z doradcą klienta, aby otrzymać ofertę.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.