Rozmiar tekstu: A A A

Strony WWW, portale

W dzisiejszych czasach Internet codziennie wykorzystują miliony osób w poszukiwaniu potrzebnych im informacji o towarach bądź usługach. Taki typ zbierania informacji jest już standardem, bowiem jest to najkrótsza droga kontaktu między klientem, a sprzedawcą.

Zalety posiadania ładnej i profesjonalnie przygotowanej strony internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta zaprezentowana na stronie www na pewno zwróci na siebie uwagę i przyciągnie klientów.

Od kilku lat zajmujemy się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych dla naszych klientów. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie produktu najwyższej jakości, zgodnego z obowiązującymi trendami. Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie, dzięki czemu otrzymuje produkt najwyższej jakości dopracowany zarówno od strony wizualnej, jak i informatycznej. Dzięki zastosowaniu najnowszych i różnorodnych technologii, specjalistycznej kadrze (graficy, webdesignerzy, programiści) wykonywana przez firmę MBS Systems strona będzie funkcjonalna, ciekawa a zarazem szybko się będzie wgrywała. Wykonane przez Nas strony spełniają normy zgodności ze standardami i są wysoko oceniane przez wyszukiwarki internetowe. Co ważne kładziemy nacisk na to, aby strona wyglądała identycznie we wszystkich dostępnych przeglądarkach internetowych, o czym zapomina większość programistów.

Dzięki Naszemu autorskiemu systemowi zarządzania treścią - CMS tworzenie dynamicznych stron internetowych to sposób na łatwe uaktualnianie informacji na stronie. Już nie trzeba prosić specjalisty o zmiany na stronie, zrobisz to sam.

Oferujemy również tworzenie portali internetowych i wortali, które zawierają szeroki wachlarz informacji będący przedmiotem zainteresowania szerokiego grona odbiorców. Działy aktualnych wiadomości, integracja z użytkownikami poprzez systemy komentarzy, forum, możliwości multimedialne, katalog WWW oraz mechanizmy wyszukiwania to tylko niektóre możliwości takich serwisów. Jednocześnie zarządzanie tymi wszystkimi funkcjami z poziomu panelu administracyjnego jest niezmiernie łatwe i przyjazne administratorom.

Koszty budowy strony internetowej zależą od jej wielkości, każde zamówienie jest analizowane indywidualnie i konsultowane z klientem. MBS Systems wykonuje także sklepy internetowe, pozycjonuje serwisy w przeglądarkach oraz hostinguje strony na własnych serwerach.

tworzenie stron internetowych

Zapraszamy do przeglądu wybranych wykonanych przez Nas projektów. Projekty te zostały wykonane przy użyciu wielu technologii oraz dla klientów z różnych branż. Jeśli Jesteś z okolic Elbląg, Malbork, Tczew umów się na spotkanie. Skontaktuj się  z doradcą klienta, aby otrzymać ofertę.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie MBS Systems 2006-2017r.